Hasan KEZER diyor ki;

Kurucumuz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Kezer, Hasan KEZER1960 Konya doğumlu olup, 1986 yılında Selçuk Üniversitesi “Jeoloji Mühendisliği” bölümünü bitirdikten sonra geoteknik dalında master yapmış ve 1989 yılında “Gazi Üniversitesi İnşaat mühendisliği Geoteknik Anabilim Dalı’nda” öğretim elemanı olarak göreve başlamıştır. Geçen süre içerisinde alanı ile ilgili bir çok kurs ve sempozyuma katılarak seminerler vermiştir.

Ayrıca; zemin mekaniği mühendisliği, otoyollarda geoteknik problemler ve çözümleri, köprü, viyadük ve tünel uygulamalarında yaşanan promblemler ve çözümleri, zemin mühendisliğinde bilgisayar uygulamaları, katı atıkların bertaraf edilmesi, konik penatrasyon, zemin mekaniği laboratuvar deneyleri ve kanalizasyon uygulamalarında jeoteknik çalışmalar konusunda, üst düzeyde bilgi birikimi sağlayarak, edindiği tecrübeleri ve donanımları ile uzmanlaşmış, bilgilerini kaleme aldığı çeşitli yayınlarıyla paylaşmıştır. Halen uzman olduğu konularla ilgili danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

1996-2006 yıllarında “İller Bankası Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı Zemin Araştırma ve Uygulamaları Grup Yöneticiliği” görevini yapan Hasan Kezer, 2002 yılından bu yana “T.C. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yetkili Deneticilik” görevini de idame ettirmektedir.

2000 yılında Hasan Kezer tarafından kurulan Erbey Mühendislik

siz sayın müşterilerimizin;

Laboratuvar Hizmetleri,

Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri,

Etüd Çalışmaları,

Zemin Mühendisliği Uygulamaları ve Kalite Kontrol Hizmetleri

alanındaki çözüm ortaklığını Kalite ve Dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden,

ASTM, BS ve TSE standartlarında,

Akademik tecrübe ve yılların birikimiyle, Bilim ışığı altında,

Çağımız teknolojisine uygun tam donanımlı laboratuvarları ve uzman personeli ile

SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ ni sağlamak ve tüm çalışmalarını HIZLI bir şekilde yerine getirmekten onur duymaktadır.

 

    Hasan KEZER

Genel Müdür